Naprawimy to!

Nie zawsze jest tak, jakbyś tego chciał. Zdarza się, że nagle wszystko zaczyna się sypać i zwalać na głowę. Wydaje się, że cały świat sprzeniewierzył się przeciwko Tobie, a każda z podjętych decyzji była kompletną klapą. Że całe Twoje życie to jedna wielka klapa. Brzmi znajomo?
Brak motywacji, inspiracji i przede wszystkim chęci. Poddajesz się, żałujesz swoich decyzji i bez buntu starasz się ponieść ich konsekwencje. A tymczasem powinieneś... naprawić to!

Życie nie składa się z samych sukcesów. Nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie. Błędy są rzeczą normalną i za popełnianie ich nikt nie ma prawa nas osądzać. Grunt to umieć wyciągnąć wnioski z lekcji, które one nam dają. A przede wszystkim - naprawić to. Pasmo złych decyzji? Pamiętaj, że tylko krowa nie zmienia zdania! Teraz jest czas i miejsce, żeby zrobić to, czego nie zrobiłeś wcześniej. Żeby odbudować to, co kiedyś zburzyłeś. Na co czekasz?

Skąd u mnie takie przemyślenia? Powoli zaczynam zdawać sobie sprawę z błędnych decyzji odnośnie przyszłego kierunku studiów. Ale o tym kiedy indziej.


Share on Google Plus

About Luizas

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
  Blogger Comment
  Facebook Comment

6 komentarze:

 1. Jak zobaczyłam tytuł i obrazek to pomyślałam "O matko jakieś porady dla majsterkowiczów" :P Ale jak już przeczytałam to przyznaję Ci rację :) Każdy dzień jest szansą by coś zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No dokładnie tak postępuję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze to analizować swoje życie na bieżąco i nie zostawiać tego na później. Jak człowiek jest nieszczęśliwy trzeba od razu szukać źródła problemu i próbować go naprawić, nigdy nie zwlekać i udawać, że jest ok bo nie ma na to czasu, żeby być nieszczęśliwym z samym sobą!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zdania, że ten, kto nie popełnia błędów, nie może odnieść sukcesu, bo nie ponosi też porażek. A to błędy i ryzyko z nimi związane najczęściej przybliżają nas do sukcesu. Nie należy się zrażać niepowodzeniami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie myli się ten, kto nic nie robi. Pamiętaj ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Studia, ehhh, coś strasznego. Jutro wyniki :) you know ;) a też mam wątpliwości co do obranego kierunku i... chyba go zmienie, a co :D

  OdpowiedzUsuń